Schalke Lincoln'ü geri istedi

Schalke Lincoln'ü geri istedi.16585
  • Giriş : 19.04.2008 / 10:13:00

Teknik Direktör Slomko ile yollarını ayıran ve Hollandalı Fred Rutten'i takımın başına getiren Schalke 04, G.Saraylı Lincoln'ü geri istedi. ..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alman kulübü yöneticilerinin, sarı-kırmızılılara Lincoln'e karşılık Ganalı forvet oyuncusu Gerald Asamoah'ı teklif ettikleri belirtildi. Lincoln'ün menajeri Wietmann da önceki gün G.Saray yönetimine "Lincoln'e talipler var. Eğer isterseniz gerekeni yapabiliriz" çağrısını yapmıştı.

AL ASAMOAH'I!..

Alman kulübünun, Galatasaray'a Brezilyalı yıldıza karşılık Ganalı golcüyü önerdiği bildirildi. Yönetim teklife soğuk.

SLOMKA GİTTİ

G.Saray'da bu sezon hayal kırıklığı yaratan Cassio Lincoln'e eski takımı Schalke 04'ün talip olduğu bildirildi. Teknik direktör Slomka ile yollarını ayıran ve Hollandalı Fred Rutten'i takımın başına getiren Alman takımının, sarı- kırmızılılara Lincoln'e karşılık Ganalı forvet oyuncusu Gerald Asamoah takasını teklif ettikleri ifade edildi.

MENAJERİ GELDİ

Lincoln'ün menajeri Wietmann'ın önceki gün yönetimle yaptığı sürpriz görüşmenin arkasında bu teklifin yattığı iddia edildi. Wietmann, "Lincoln'e talipler var. Eğer göndermeyi düşünüyorsanız gerekeni yaparız" demişti. G.Saray'ın Schalke'nin önerisini değerlendirdiği ancak Lincoln'ü şimdilik bırakmayı düşünmediği kaydedildi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious