Schwarzenegger'siz Terminatör çok yakında

Schwarzenegger'siz Terminatör çok yakında.17290
  • Giriş : 25.05.2008 / 20:49:00

Milyarlarca dolarlık Terminator serisinin yeni filmi ve yeni Terminator üçlemesinin ilk bölümünü oluşturacak ''Terminator Salvation: The Future Begins''in çekimlerine New Mexico'da başlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Warner Bross Türkiye'den yapılan yazılı açıklamaya göre, baş rollerinde Sam Worthington ve Christian Bale'in yer aldığı "The Terminator" film serisinin çok beklenen ve kıyamet sonrası 2018 yılında geçen yeni bölümünde, Christian Bale, Skynet ve Terminator ordusuna karşı insanların direnişine liderlik eden John Connor'ı canlandırıyor.

Ancak filmde Connor'ın inandığı şeyler, son anısı idam sehpasına yürümek olan Sam Worthington'ın canlandırdığı Marcus adlı bir yabancının ortaya çıkmasıyla kısmen değişir. Connor, Marcus'un gelecekten mi yollandığına, yoksa geçmişten mi kurtarıldığına karar vermelidir.

Skynet son saldırısına hazırlanırken Connor ve Marcus kendilerini Skynet operasyonlarının kalbine götürecek bir yolculuğa çıkarlar. Orada, insanlığın yok edilmesinin ardındaki korkunç gerçeği ortaya çıkaracaklardır.

The Halcyon Company'nin sunduğu, Moritz Borman Prodüksiyonu "Terminator Salvation: The Future Begins"in senaryo yazarları Michael Ferris ve John Brancato, yönetmeni ise McG.

Filmin yapımcılığını Moritz Borman, Derek Anderson, Victor Kubicek ve Jeffrey Silver, yönetici yapımcılığını Peter D. Graves, Bahman Naraghi, Mario F. Kassar, Andrew G. Vajna, Joel B. Michaels, Dan Lin ve Jeanne Allgood üsteniyor.

Filmde rol alan diğer oyuncular ise Kyle Reese rolünde Anton Yelchin, Kate Connor rolünde Charlotte Gainsbourg, Nlair Williams rolünde Moon Bloodgood, Barnes rolünde Common ve Star rolünde Jadagrace.

Filmin Kuzey Amerika'da 22 Mayıs 2009'da gösterime girmesi planlanıyor.

Film için hazırlanan sitede filmde Los Angeles'ın nasıl görüneceğine dair konsept görüntü


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious