Seba'yı isyan ettirdiler!

Seba'yı isyan ettirdiler!.11324
  • Giriş : 01.05.2009 / 09:55:00

F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş başkanlarına efsane başkan Süleyman Seba isyan etti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kara Kartal´ın Onursal Başkanı Süleyman Seba, son dönemde yaşanan olaylara isyan etti: Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray başkanlarının ağırlığı olmalı...

Fanatik'în haberine göre, Ligde yavaş yavaş sona yaklaşılırken yaşanan gerginliklere, Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba isyan etti. Tribünlerdeki olaylar, futbolcuların centilmenlik dışı hareketleri, kulüp başkanlarının açıklamaları konusunda görüş belirten Seba, “Yaşananları gördükçe, daha çok üzülüyorum” dedi. Kulüp başkanlarının hassas davranması gerektiğini belirten Siyah-Beyazlılar'ın efsane ismi, “Eski günlerle bugünleri karşılaştırdığımızda ne kadar farklı olduğu görülür. Biz rakiplerimizle kol kola maça gider, onlarla birlikte otururduk. Şimdi aynı kulübün taraftarı bile bir araya gelemiyor. Üç günlük çocuklar, içip içip camiaların ismini kirletiyor. Sevmek adına yollarını kesiyor” ifadesini kullandı.

'Duyarsız kalıyorlar'

Başkan ve yöneticilerin de bu konuda duyarsız kaldığını belirten Seba, “Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe başkanlarının bir ağırlığı olmalı. Yöneticiler verdiği demeçlere, hareketlerine dikkat etmeli. Daha yeni yetişen futbolcular iki günde kendilerini dev aynasında görüyor. Bunlara başkanlar taviz vermemeli” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*