Şebnem Ferah konserinde bıçaklı saldırı!

Şebnem Ferah konserinde bıçaklı saldırı!.13066
  • Giriş : 24.05.2008 / 12:53:00

Koç Topluluğu'nun düzenlediği KOÇFEST Üniversite Festivali kapsamında Cumhuriyet Üniversitesi'ndeki Şebnem Ferah konserinde bıçaklı saldırı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sanatçılar Şebnem Ferah ve Hayko Cepkin, Koç Topluluğu'nun düzenlediği KOÇFEST Üniversite Festivali kapsamında Cumhuriyet Üniversitesi'nde (CÜ), konser verdi.

Koç Holding'in gençlerin gelişimlerine ve hayatlarını zenginleştirmeye katkıda bulunmak amacıyla 2006 yılında başlattığı üniversite festivali KOÇFEST, 2008 yılı programı kapsamında CÜ'yü ziyaret etti.

CÜ öğrencileri, KOÇFEST'in CÜ Cumhuriyet Stadyumu'nda kurduğu stantlarda düzenlenen çeşitli eğlence programları ve hediyeli yarışmalara katıldı. Daha sonra sanatçılar Hayko Cepkin ve Şebnem Ferah konser verdi. İlk olarak Hayko Cepkin'in seslendirdiği rock parçalar eşliğinde eğlenen öğrenciler, daha sonra sahneye çıkan Şebnem Ferah ile coştu.-SANATÇIYI GÖREBİLME KAVGASI-

Ferah'ın konseri sırasında, üniversite öğrencisi 2 genç arasında sanatçıyı görebilmek için yer tutma sırasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu CÜ Anestezi Bölümü 1. Sınıf öğrencisi Sıddık Yiğit Okçu (21) sağ bacağından bıçakla yaralandı.

Yaralanan Okçu, konser alanındaki ambulansla CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. Acil serviste tedavi altına alınan Okçu'nun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Okçu'yu yaraladığı iddia edilen öğrencinin özel güvenlik görevlilerince yakalanarak polis ekiplerine teslim edildiği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious