Şebnem Kısaparmak'tan seçmene pancar sözü verdi

Şebnem Kısaparmak'tan seçmene pancar sözü verdi.10231
  • Giriş : 23.06.2007 / 12:52:00
  • Güncelleme : 23.06.2007 / 13:19:14

Kısaparmak, seçim bölgesinde sivil toplum örgütleri ve seçmenlerle bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Demokrat Parti (DP) Kastamonu birinci sıra milletvekili adayı Şebnem Kısaparmak, sanatçı eşi Fatih Kısıparmak ile birlikte seçim bölgesinde sivil toplum örgütleri ve seçmenlerle bir araya geldi. Pancar Kooperatifi Başkanı Hikmet Çalık ile de görüşen Kısaparmak, “Sesinizi duyurmak için gerekirse meclise şeker pancarıyla çıkarım'' dedi.
Nasrullah Meydanı'nda vatandaşlarla görüşen Kısaparmak, burada büyük ilgi gördü. Büyüklerin ellerini öpen Kısaparmak, toplanan kalabalıkta bulunanlarla da tek tek tokalaştı. Bu arada vatandaşlar Kısaparmak ile fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Kısaparmak daha sonra Pancar Kooperatifi Başkanı Hikmet Çalık ve ardında da Şeker-İş Sendikası Başkanı Hamdi Kaya'yı ziyaret etti.
Üretici ve çalışanların sorunlarını dinleyen Kısaparmak, “Allah izin verir de meclise girersek şeker pancarı üreticileriyle ilgili sıkıntıların çözümü için çalışmalar yapacağım. Çiftçimizin kalkınması için güzel fikirlerimiz var. Çiftçiye mazotu 1 YTL diyorlar ya, biz ondan da düşük olması için yeşil mazot vermeyi ve teşviklerle desteklemeyi istiyoruz. Kaçak et yapanların tekerine çomak sokarız. Sesinizi duyurmak için gerekirse meclise şeker pancarı ile çıkarım yeter ki bana destek verin'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious