Seçilirse Obama'yı davet edecek!

Seçilirse Obama'yı davet edecek!.7356
  • Giriş : 28.02.2009 / 23:24:00

Denizli'nin Akalan Beldesi'nin CHP'li Belediye Başkan Adayı Can Acar, ABD Başkanı Barack Obama'ya benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bu benzerliği seçim kampanyasında da değerlendiren 27 yaşındaki Acar, "Akalan'ın Obama'sı Geliyor" sloganını kullanıyor.

Denizli'nin Acıpayam İlçesi'ne bağlı Akalan Beldesi'nde belediye başkanlığına aday olan CHP'li Can Acar, ABD Başkanı Barack Obama'ya benzerliğiyle dikkat çekiyor. Seçim kampanyasında Obama'ya benzerliğini kullanan Acar, "Akalan'ın Obama'sı Geliyor" sloganını kullanıyor.

Bastırdığı afişleri beldede ev ev dolaşıp dağıtan Acar, seçilmesi halinde ABD Başkanı Obama'yı Akalan'a davet edeceğini söylüyor. Beni Obama'ya çok benzetiyorlar" diyen Acar, "seçim kampanyam esnasında gittiğim yerlerde, (Obama geldi) diyorlar. Seçilirsem Akalan'ın ünlü karpuzu ve kavunundan Obama'ya göndereceğim. Ayrıca Obama'yı her yıl düzenlediğimiz festivalimize onur konuğu olarak davet edeceğim. Kendisinin de beni gördüğü zaman çok şaşıracağını tahmin ediyorum" ifadelerini kullandı.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*