Seçimde hayal kırıklığı yaşıyan DP'de zaman durdu

Seçimde hayal kırıklığı yaşıyan DP'de zaman durdu.10541
  • Giriş : 06.08.2007 / 11:54:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 12:39:43

22 Temmuz seçimlerinde aldığı yüzde 5.14 oyla tam bir hayal kırıklığı yaşıyan Demokrat Parti’de zaman durdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Genel Başkan Mehmet Ağar'ın istifa etmesiyle parti yönetiminde oluşan boşluk partinin web sitesine de yansıdı.
Seçimler öncesinde partiyle ilgili her gelişmeyi anında veren DP'nin internet sayfasında 21 Temmuz 2007 tarihinden buyana hiçbir günceleme yapılmadı. Partinin web sitesinde günlük otomatik geçişli ajans haberleri dışında tüm haberler, günlük basın bültenleri ve diğer bilgiler en son 21 Temmuz tarihli. Sitede bu tarihten sonra özellikle seçimlere ve seçim sonuçlarına ilişkin bilgi bulunmuyor.

AĞAR GENEL BAŞKAN
Sitede, seçim gecesi istifa etmesine rağmen Mehmet Ağar Genel başkan olarak gösteriliyor. Ayrıca, Ağar'a ait tüm bilgiler ve seçim kampanyalarına ilişkin tüm çalışmalar da değiştirilmeden site sayfalarında olduğu gibi tutuluyor.
Sitede parti teşkilatına ait bilgilerin yer aldığı bölümde ise, seçim öncesinde çeşitli nedenlerden yönetimden istifa edenlerin isimlerinin veya bu isimlere ait bilgi iletişim adreslerinin silindiği de dikkat çekiyor.
Sitede, Mehmet Ağar'ın fotoğrafları, kişisel bilgileri ve yaptığı seçim çalışmalarına ilişkin notlar bulunuyor. DP'nin olağanüstü kurultayı ne zaman yapacağı ve Ağar'ın genel başkanlık için ikna edilip edilmeyeceği ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious