Seçimlerdeki ünlü adaylar

Seçimlerdeki ünlü adaylar.14183
  • Giriş : 20.02.2009 / 10:20:00

Yerel seçim öncesi siyasi partiler oy oranlarını artırmak için tanınmış isimleri saflarına çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İşte AK Parti'den CHP'ye, DSP'den DP'ye yerel seçimde aday olan ünlü isimler...

AK Parti'nin seçimi Biricik Suden

Mazhar Alason'un eşi Biricik Suden, AK Parti saflarından siyasete atıldı. AK Parti'den Beyoğlu Meclis Üyesi adayı oldu. Suden seçimi kazanırsa, belediyenin tasarım danışmanı olacak. Tasarımcı “Bugüne kadar eğlendik. Şimdi çalışalım” diyor.

Levent Kırca DSP adayı

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer önceki gün Üsküdar Belediye Başkan adaylarının tiyatro sanatçısı Levent Kırca olduğunu açıkladı. Kırca, kendisine daha önceki yıllarda başka partilerden de teklifler geldiğini belirterek, "Ama istemiyordum. DSP'den teklif gelince heyecanlandım" dedi.

CHP Arif Sağ dedi

Halk Müziği sanatçısı ve bağlama virtüözü Arif Sağ, Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe Belediye Başkan adayı oldu. Sağ, "Çalışma ekibimiz hazır. Sancaktepe halkı için tüm emeğimi ve gücümü ortaya koyacağım" dedi. seçim fotoğrafları için usta fotoğraf sanatçısı İlyas Akkuyu objektifinin karşısına geçen Sağ, seçim çalışmalarında oğlu ve gelini ile birlikte çalışacak.

DP manken seçti

Demokrat Parti, manken Şebnem Schaefer'i Şişli'den Belediye Meclisi Üyesi adayı yaptı. Schaefer, "İki yıl önce DP'ye üye oldum. Ben de taşın altına elimi koyacağım" dedi.

ENSONHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*