Seçimlerin 6 Şubat'ta olması için 160 imza

  • Giriş : 17.01.2008 / 11:01:00

Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda ‘seçim yapılsın' kararı alınırsa, delegeler seçim maddesinin gizli oylanmasını ve seçimin 6 Şubat'ta yapılmasını istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Delegelere ‘Seçim yapılsın mı?' sorusunun sorulacağı Futbol Federasyonu Genel Kurulu öncesinde seçim maddesinin gizli oylanması ve seçimin de yapılacağı olağanüstü genel kurulun 6 Şubat'ta gerçekleştirilmesi için yaklaşık 160 imza toplandığı öğrenildi.Ankara'daki genel kurulda Ana Statü'de değişiklikler de oylanacak.

FIFA VE UEFA YETKİLİLERİ Ankara'DA
Genel kurulun önemli konukları arasında yer alan FIFA ve UEFA temsilcileri de Ankara'ya geldiler. Genel kurulu, uluslararası Futbol temsilcileri olarak FIFA Başkanı Joseph Blatter'in danışmanı Jerome Champain, FIFA Hukuk Kurulu Üyesi Marcel Benz ile UEFA Genel Sekreteri David Taylor da izleyecek.

Bilindiği gibi, Futbol Federasyonu Genel Kurul Toplantısı, Bakırköy 2. Sulh Mahkemesi'nin Futbol Federasyonu'nu genel kurula hazırlaması amacıyla atadığı ''İhtiyati Tedbir'' heyetinin aldığı karar gereği yapılıyor.

Üst düzey temsilciler, yerleştikleri otelde, dün gece UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ile biraraya gelmişlerdi.

HALUK ULUSOY, DİVAN BAŞKANLIĞINA ADAY GÖSTERMEYECEK
Olağanüstü genel kurulda divan başkanlığına aday gösterilecek isimler üzerinde de hararetli çalışmalar oldu. Haluk Ulusoy ve yönetim kurulu üyelerinin, bugün divan başkanlığına aday göstermeme konusunda fikir birliğine vardıkları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious