'Secret' 4 aydır birinci sırada

  • Giriş : 17.08.2007 / 19:15:00
  • Güncelleme : 17.08.2007 / 17:29:13

Yayıncılar Birliğinin verilerine göre, 4 ay süresince çok satanlar listesinde 'Secret' birinci sıradaki yerini korudu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Rhonda Byrne'ın yazdığı ve dünyada da çok satanlar arasında ilk sıralarda yer alan ''Secret (Sır)'' adlı kitap, Türkiye'de de 4 aydır okurların en çok tercih ettiği eser oldu.
Türkiye Yayıncılar Birliğinin (TYB) verilerine göre, Nisan-Temmuz ayları arasında 4 ay süresince çok satanlar listesinde ''Secret'' birinci sıradaki yerini korudu.
Söz konusu dönemde, Prof. Dr. Mehmet Öz ve Prof. Dr. Michael E. Roisen'in ''Siz-Diyettesiniz'', Isamu Saito'nun çeşitli oyunlarla kişinin kendi psikolojik çözümünü yapmasını içeren ''Kokoloji-2'' ile Hulki Cevizoğlu'nun ''Çuval olayı, Atatürk'e darbe teklifi, 1919'da derin devlet var mıydı?'' gibi konuları içeren ''İşgal ve Direniş'' adlı kitabı da kitapseverlerin tercihleri arasında dikkat çekti.

İlber Ortaylı'nın ''Eski Dünya Seyahatnamesi'', İnci Aral'ın ''Safran Sarı'', Cem Kozlu'nun ''Bulutların Üstüne Tırmanırken'', Bülent Orakoğlu'nun ''Ankara?da Gölge Oyunları'', Erol Mütercimler'in ''Akıl Oyunu ? Komplo Teorileri'' kitapları da söz konusu aylarda ilk 10 arasına girerek Türk okuyucusunun dikkatini çeken kitaplardan bazılarını oluşturdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious