Seda Sayan boşanıyor mu?

Seda Sayan boşanıyor mu?.11270
  • Giriş : 30.04.2009 / 10:26:00

Radyo Klas’ta yayınlanan Michael Show’a konuk olan yılların tecrübeli astroloğu / gelecek mühendisi Metin Sırma magazin dünyasını ayağa kaldıracak önemli kehanetlerde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu Yılın Şampiyonu Kim ?

Michael Show 'a özel açıklamalarda bulunan Metin Sırma bu yıl şampiyonluk ipini Beşiktaş'ın göğüsleyeceği kehanetinde bulunurken spor dünyasını ayağa kaldıracak bir iddia da bulundu. Metin Sırma Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın Beşiktaş'tan önce Galatasaray'ın teknik direktörlüğü için
teklif aldığını ama eski Galatasaray'lı yöneticilerinden camiaya yakın Fatih Altaylı 'nın bunu engellediğini açıkladı. Ertuğrul Sağlam'ın Galatasaray'a gelmesinin engellenmesinin sebebinin ise Fethullah Gülen cemaatine yakınlığı olduğunu iddia eden Sırma bu konunun aylarca basından gizli tutulduğunu da iddia etti.

Seda Sayan Boşanıyor mu ?

Sırma , Seda Sayan'ın Kanal D'den ayrılarak T.R.T. ile anlaşma halinde bu anlaşmanın ona şans getirmeyeceğini açıkladı. Seda Sayan'ın astrolojik haritasını yorumlayan Metin Sırma sanatçının sonbaharda eşi Onur Şan'dan
boşanacağını söyledi.

Hadise Başarılı Olamayacak !

Metin Sırma Hadise'nin Eurovision Şarkı Yarışmasındaki astrolojik haritasını
da yorumladı. Sırma Hadise'nin Moskova'da düzenlenecek Eurovision şarkı yarışmasında ilk beşe giremeyeceğini iddia ederken, “İlk beşe girmezse zaten başarılı sayılmaz” yorumunda bulundu ve Hadise'nin Eurovision şarkı yarışmasında beklenen hadiseyi yaratamayacağını iddia etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*