Seda Sayan hamile

Seda Sayan hamile.11270
  • Giriş : 01.02.2009 / 08:08:00

Seda Sayan hamile olduğu söylentilerine son noktayı koydu. Sayan hamile...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kendisinden 22 yaş küçük olan türkücü Onur Şan ile geçtiğimiz yıl evlenen Seda Sayan'ın mutluluk sarhoşluğu devam ediyor.

Eşi tarafından evlilik yıl dönümü nedeniyle sürpriz yapılan ve özel helikopterle Bursa'ya daha sonra beyaz cennet Uludağ'a gelen Seda Sayan, 'Eşim beni bu aralar uçuruyor. Evlilik yıl dönümüz nedeniyle bana sürpriz hazırlamış. Çok mutlu oldum ve ilk kez söylüyorum hamileyim' dedi.

Hamile olduğu iddialarına son noktayı koyan Seda Sayan, 'Evet hamileyim ve kız olursa ismini Seda Naz erkek olursa ismini Yiğit Onur Şan koyacağız. Ayrıca hamile olduğum için ve erken kalkmam riskli olduğu için programımı akşam haberleri öncesine alınacak. Eşimin bana özel helikopter tutarak yaptığı bu sürpriz benim mutluluğumu kat kat artırdı. Onu çok seviyorum' dedi. Eşi Onur Şan ise evlilik yıldönümünde aldığı hediyeyi açıklamak istemedi.

Uludağ Grand Yazıcı Otel'in kral dairesinde kalan çift için oda orkidelerle süslendi. Akşamları odalarında film izlemeyi tercih eden Seda Sayan ve eşi Onur Şan, gündüzleri ise beyaz cennette kar motoru kullanarak tatilin keyfini çıkardılar. Seda Sayan ve Onur Şan el ele dağda adeta düşman çatlattılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*