Seda Sayan'dan Kürtçe şarkı

Seda Sayan'dan Kürtçe şarkı.14369
  • Giriş : 28.12.2008 / 20:54:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 10:36:52

Hükümetin Kürtçe televizyon açılımından sonra Diyarbakır’da konser veren ünlü sanatçı Seda Sayan Kürtçe şarkı söyledi. Yoğun ilgi ile karşılanan ünlü sanatçının konseri sonrası izdiham yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Ünlü sanatçı Seda Sayan Diyarbakır'da konser verdi. Bir tüp bebek merkezinin açılışına katılmak için Diyarbakır'a gelen ünlü sanatçı büyük ilgi ile karşılandı. Bölgedeki hayranlarına ücretsiz r konser veren ünlü sanatçı yeni ve eski şarkılarını seslendirdi. Dicle Üniversitesi Spor Salonunu dolduran binlerce kişi Seda Sayan'ın seslendirdiği şarkılara eşlik etti. Çocuk sahibi olamayan kadınlara tüp bebek yöntemi ile çocuk yapın çağrısında bulunan ünlü sanatçı Kürtçe şarkı söyledi. Sahnede 'Rındamın' (Güzelim) şarkısını seslendiren ünlü sanatçı büyük alkış aldı.

Konserde sık sık Diyarbakır halkını çok sevdiğini ifade eden Seda Sayan'ın kilo aldığı gözlendi.

KONSER SONRASI İZDİHAM

Konser boyunca salonun dolduran binlerce kişi Seda Sayan ile fotoğraf çektirmek için adeta bir birleri ile yarıştı. Özel korumalar tarafından korunan ünlü sanatçının konseri sonrası izdiham yaşandı. Yoğun ilgi ve kalabalıktan zor kurtulan sanatçının zor anlar yaşadığı dikkat çekti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*