'Seda Sayan'nın yaptığı görgüsüzlük'

'Seda Sayan'nın yaptığı görgüsüzlük'.14369
  • Giriş : 13.06.2009 / 08:38:00

Nurgül Yeşilçay, oğluna 400 bin TL'lik araba alan Seda Sayan'ı ağır bir dille eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergenliğe girmiş çocuğun altına yüz binlerce liralık araba alırsan bunun adı görgüsüzlüktür, başka bir şey değil...

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, Seda Sayan'ın 19 yaşındaki oğlu Oğulcan'a yaş günü hediyesi 400 bin TL'lik Audi marka araba hediye etmesinin görgüsüzlük olduğunu iddia etti.

SEVGİ VE İLGİ ŞART...

Kadırgalı Seda Sayan'ı kızdıracak açıklamalarda bululan Yeşilçay şunları söyledi: "Çocuğu kontrol altında tutmalısın. Ne yazık ki parayı sonradan bulan kişiler, çocuklarına sonsuz para vererek kendini gereken ilgiyi yapmış sayıyor. Oysa çocuğun sevgiye ve ilgiye daha çok ihtiyacı var. 19 yaşındaki çocuğun altına Audi, Porsche marka araba verirsen çocuğun hedeflerini yok edersin. Oğulcan'a hayırlı olsun." İleride kendi oğluna en uygun ve ucuz araba alacağını belirten Yeşilçay şöyle devam etti:

"Ergenliğe girmiş çocuğun altına yüz binlerce liralık araba alırsan bunun adı görgüsüzlüktür. Bu şekilde yetiştirilen çocuklar sonrasında başka tatminler peşinde koşuyor. Psikolojik olarak alt üst oluyorlar." Önümüzdeki üç yıllık projesinin hazır olduğunu açıklayan Yeşilçay, Jülia Roberts'a Oscar kazandıran ve gerçek bir öyküyü anlatan 'Erin Brokovich' adlı filmden ilham alan yeni dizi projesinde yer alacağını belirterek, "Ağa dizileri yerine kent insanının sorunlarını anlatan bir dizide oynayacağım" diye konuştu.

3 ÇOCUK YAPARIM AMA...

Ünlü oyuncu, "Osman Nejat'tan sonra ikinci bir çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna ise şöyle yanıt verdi: "Başbakanımız üç çocuk istiyor ama nasıl büyüteceğimizi, nerede okutacağımızı açıklamıyor. Kapatın dershaneleri, üniversiteye giriş sınavsız olsun. Üç çocuk yapayım" dedi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*