Sedat Peker'in yeğeni gözaltına alındı

Sedat Peker'in yeğeni gözaltına alındı.11080
  • Giriş : 19.10.2007 / 19:06:00

İstanbul'un Şile İlçesi'nde, özel bir üniversitenin kampusunda gençler arasında çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Jandarma ekibi, Ekin Pehlivan ve Mehmet Ali Koşar'ı bıçakla yaraladıktan sonra kaçan Sedat Peker'in yeğeni Emre Peker ve arkadaşı B.D.Ö.'yu yakalayıp gözaltına aldı.

Dün akşam saatlerinde Şile yakınlarında kurulu bulunan Işık Üniversitesi öğrencilerinin ilçe merkezindeki bir kafede düzenledikleri partiye, Sedat Peker'in ağabeyi Vedat Peker'in oğlu 19 yaşındaki Emre Peker ve arkadaşı 18 yaşındaki B.D.Ö. de katıldı. Parti geç saatlere kadar sürdü. İki arkadaş daha sonra öğrencilerle birlikte Işık Üniversitesi Kampusu'na geldi. İddialara göre Emre Peker, eski kız arkadaşı G.U. ile görüştü. Görüşme sonrasında Peker'le arkadaşı, kalabalık bir öğrenci grubuyla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Peker ile arkadaşı, Ekin Pehlivan ve Mehmet Ali Koşar'ı bıçaklayarak kampustan kaçtı. Yaralanan öğrenciler arkadaşları tarafından Şile Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı 2 genç Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi.

Olaydan sonra Emre Peker ve arkadaşı B.D.Ö., suç aletleriyle birlikte Şile İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı'na bağlı ekipler tarafından ormanlık alanda yakalandı. Olayda kullanıldığı ileri sürülen bıçaklarla birlikte yakalanan Emre Peker ile B.D.Ö., jandarma karakolunda sorgulanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious