Seedorf: 10 numara benim

Seedorf: 10 numara benim.11778
  • Giriş : 15.04.2008 / 13:53:00

Milan'da 10 numaralı formanın sahibi Clarence Seedorf, Ronaldinho'nun Milan'a gelmesi durumunda kendine başka bir forma numarası bulması gerektiğini

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Brezilya'nın sihirli ayağı Ronaldinho'nun transfer dedikoduları her futbolseverin içini baydıktan sonra Milan tartışmalara son noktayı koymuş ve Barcelonalı oyuncuyla anlaştığını açıklamıştı. Kırmızı-siyahlılar bu transfer yarışını kazanmanın eşiğinde görünüyor.

YILDIZIN MI VAR DERDİN VAR

Tabii ki yıldızın mı var derdin var. Milan'ın 10 numarası Clarence Seedorf, Ronaldinho'nun takıma katılması durumunda formasını ona vermeyeceğini söyleyip, müstakbel Milanolu'yu uyardı: "Kendine bir forma numarası seç ama 10 olmasın."

Ronaldinho, beş yıl önce Barcelona'ya geldiğinde Riquelme 10 numaralı formasını Brezilyalı'ya bırakmıştı. Ancak şimdi kazın ayağı öyle değil gibi duruyor.

"BEN BEKLEMİŞTİM"

Seedorf, Milan'a gelmeden önce Inter'de 10 numarayı giydiğini ancak Milan'a geldiğinde bu formanın Rui Costa'da olduğunu hatırlattı. Hollandalı oyuncu "Ne zaman ki Rui Costa gitti ben formama öyle kavuştum, herkes sırasını beklesin" dedi.

RONALDINHO'YLA OYNAMA İHTİMALİ

Öte yandan Seedorf bu transferden memnun olduğunu belirterek "Ben Ronaldinho'yla aynı takımda oynama ihtimalini sevdim" dedi ve demeçlerini yumuşatmış oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious