Şehidin kuzeni kalpten öldü!

Şehidin kuzeni kalpten öldü! .16502
  • Giriş : 24.10.2007 / 13:06:00

PKK'lı teröristlerin salırısında şehit düşen 12 askerden Gaziantepli er Mehmet Cücük'ün kuzeni, evli ve 2 çocuk annesi 27 yaşındaki Elif Yiğit, üzüntüye bağlı olarak geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Dağlıca bölgesinde PKK'lı teröristlerin salırısında şehit düşen 12 askerden Gaziantepli er Mehmet Cücük'ün kuzeni, evli ve 2 çocuk annesi 27 yaşındaki Elif Yiğit, üzüntüye bağlı olarak geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Şehidin ailesi ikinci acıyla bir kez daha yıkıldı.

Dün Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in de katıldığı Gaziantep Ulu Camii'deki törenin ardından, merkeze bağlı Göksuncuk Köyü'nde toprağa verilen şehit Mehmet Cücük'ün, Karacaören Köyü'nde oturan amcasının kızı, 2 çocuk annesi Elif Yiğit, kuzeninin töreninde gözyaşlarına boğuldu. Şehit erin toprağa verilmesinin ardından başsağlığı için gelen bazı yakınlarını da alarak oturduğu Karacaören Köyü'ndeki evine dönen Elif Yiğit, sabaha karşı fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen ve bir anda yere yığılan Elif Yiğit, köylerine 10 kilometre uzaklıktaki şehit erin köyünde tedbir olarak bekletilen ambulansın çağırılmasıyla hastaneye kaldırıldı. Ancak, Elif Yiğit yolda yaşamını yitirdi. Elif Yiğit'in cenazesi, bugün morgdan alınarak toprağa verilmek üzere Karacaören Köyü"ne gönderildi. Buradaki törende, bir gün önce oğlunu toprağa veren Mehmet Cücük'ün babası Cebbar Cücük ile çok sayıda yakını gözyaşına boğuldu. Elif Yiğit, köyünde ağıtlarla toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious