Şehir şehir kaybolan kızlarını arıyor

Şehir şehir kaybolan kızlarını arıyor.15189
  • Giriş : 02.04.2008 / 08:54:00
  • Güncelleme : 02.04.2008 / 08:54:33

Antalya'nın Alanya ilçesinde 20 gün önce kaybolan kızlarının kaçırıldığını düşünen Faruk ve Nergiz Bala çifti, şehir şehir dolaşarak kızlarını arıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alanya'nın Mahmutlar beldesinde 12 Mart 2008 günü bir akrabasında kahve içeceğini söyleyerek evden ayrılan 21 yaşındaki Tülin Bala, bir daha eve dönmedi. Bunun üzerine akrabalarını arayan baba Faruk Bala (48) ve anne Nergiz Bala (42), kızlarını bulamayınca paniğe kapıldı. Olayı polise ve jandarmaya bildiren çift, aradan 20 gün geçmesine rağmen kızları bulunamayınca yollara düşüp kızlarını şehir şehir aramaya başladı.
Çaresiz olduklarını söyleyen Bala çifti, en son olarak Yalova'ya gelerek kızlarını aramaya başladı.

Ellerinde kızlarının resmiyle esnafı dolaşan ve yoldaki vatandaşlara kızlarını görüp görmediklerini soran Bala çifti, "Kızımız evlenmek için kaçmış olsa mutlaka bizi arardı. Kızımız amcasının kızına kahve içmeye gitmişti. Sürekli ona gider, dertleşirdi. Aradan 2 saat geçince cep telefonundan Tülin'i aradık. Bize 'Yoldayım, hemen geliyorum' dedi.

Ancak eve gelmedi. Bunun üzerine cep telefonunu yeniden aradık, ama kapalıydı. Biz evlenmek için kaçtığını düşünmüyoruz. Zira yanına nüfus kağıdını almamış. Zaten kaçsa dahi bizleri çok sevdiği için mutlaka arayıp bunu söylerdi. Kızımız kesinlikle birisi tarafından kaçırıldı. Kızımızı görenler Allah rızası için bize haber versin" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious