Şehiriçi görüşmeleri yüzde 30 ucuza yapın!

Şehiriçi görüşmeleri yüzde 30 ucuza yapın!.11916
  • Giriş : 05.06.2009 / 10:21:00

Şehir içi telefon görüşmelerinde BİRİ'yle yüzde 30 indirimli konuşmadan nasıl yararlanılır?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Şehiriçi telefon görüşmeleri, artık yüzde 30'a varan indirimle yapılabiliyor. BiRi ADSL aboneleri, ücretsiz kullanımlarına sunulan yüksek teknolojili modemleri sayesinde artık şehiriçi görüşmelerini de indirimli gerçekleştiriyorlar.

BiRi ADSL, abonelerine şehiriçi telefon görüşmelerini yüzde 30'a varan indirimlerle yapma imkanı sunarak, sektörde bir ilki gerçekleştirdi. BiRi ADSL aboneleri, ücretsiz kullanımlarına sunulan yüksek teknolojili ve ses destekli modemleri sayesinde, telefon görüşmelerini indirimli gerçekleştirebiliyorlar. Önceki dönemde, şehiriçi telefon görüşmeleri hizmetlerinin serbestleşmemiş olması nedeniyle aboneler, yalnızca şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşmelerini indirimli yapabiliyorlardı. Şehiriçi telefon hizmetlerinin rekabete açılmasıyla birlikte, BiRi aboneleri artık, 29 Mayıs itibariyle, şehiriçinde de indirimle konuşuyorlar. Tüketicilere sunulan indirim, şehiriçi görüşmelerde yüzde 30'lara, tüm görüşmelerde ise yüzde 45'lere ulaşıyor.

GÖRÜŞMELER 1 AY BOYUNCA ÜCRETSİZ

Bu avantajlı indirimlerden yararlanmak için, BiRi ADSL abonesi olmak gerekiyor. Koç.net güvencesiyle sunulan BiRi, yeni abonelere yönelik son derece avantajlı bir kampanya düzenledi. Buna göre, Haziran ayında BiRi ADSL'e KDV ve ÖİV dahil ayda 13,78 TL'den başlayan fiyatlarla abone olanlar, sabit telefonlarından şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası görüşmelerini 1 ay boyunca ücretsiz yapabiliyorlar. BiRi abonelerine ayrıca yüksek kaliteli kablosuz modem, 8 GB kotalı, anti-virüs/anti-spam korumalı e-posta alanı ve 5GB kotalı dosya alanı ücretsiz veriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*