Şehit düşen 5 askerimizin anısına (Foto)

Şehit düşen 5 askerimizin anısına (Foto).15525
  • Giriş : 17.10.2008 / 07:00:00
  • Güncelleme : 16.10.2008 / 23:58:47

Türkiye terör belasıyla sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye terör belasıyla sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu. Şehitlerin acı haberleri bir bir ailelerine ulaşıyor. 5 evde yürek yangını var...

Şehit Ferdi Sefa Kılıç - Erzurum

Hakkari'de şehit düşen Sefa Kılıç'ın baba ocağına ateş düştü. Oğluna yanan acılı baba devlet büyüklerine sitem etti. Acılı babanın dilinden bu cümle döküldü, "Vatan sağolsun diyorum, ama vatan garibanların vatanı. Bizim ocağımıza ateş düştü. Başbakan ise hamdolsun diyor"


 

Şehit Uzman Çavuş Ferhat Erdin - Amasya

Hakkari'de şehit düşen Ferhat Erdin'in evinde yürekler dağlandı. Şehidin babası, "Vatan sağolsun" diyerek acısını içine gömdü. Oğlunun düğününü bile göremeyen acılı baba, "İçim yanıyor, başkaları bu acıyı yaşamasın" dedi.

 

Şehit Komando Er Umut Çiftçi - Diyarbakır

İzmirli Çiftçi ailesine kara haber tez ulaştı. Torununu büyüten dede yıkıldı. Torununun arkasından ağıtlar yaktı. Acılı baba şehit erle 3 gün önce konuşmuş. "Operasyona gidiyorum, 10 gün dönmem" demiş...

 

Şehit Piyade Onbaşı Orhan Mahran - Bitlis

Şehit Onbaşı Orhan Marhan bir ay sonra baba ocağına dönecekti ama hain terör engel oldu. Acı haberi alan şehit babası sinir krizleri geçirdi. Şehidin cenazesinde PKK'ya öfke yağdı. Vatandaşların attığı sloganlar kulakları çınlattı.

YATTIĞINIZ YERLER NURLA DOLSUN!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*