Şehit polis için mevlit okutuldu

Şehit polis için mevlit okutuldu.12457
  • Giriş : 28.02.2008 / 11:43:00

Tekirdağ'da geçen yıl gözaltına aldığı zanlının babası tarafından tabancayla vurularak öldürülen şehit polis memuru Metin Ak için, Rüstem Paşa Camii'nde mevlit okutuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tekirdağ'da geçen yıl İstanbul'da ''adam yaralamak ve çek-senet tahsilatı'' olaylarına karıştığı öne sürülen Gökhan U. ve Mesut A'nın, Aydoğdu Mahallesi'ndeki bir evde kaldığı ihbarı üzerine, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları Metin Ak, Fuat Biçer ve Ahmet Ertan, iki zanlıyı gözaltına alarak, ekip otomobiline bindirmek istemişti. Bu sırada Mesut A'nın babası Rıza A, tabancayla polislere ateş etmiş, Metin Ak, karın bölgesinden, diğer polis memurları Fuat Biçer ve Ahmet Ertan ise çeşitli yerlerinden yaralanmıştı. Ak, kaldırıldığı Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirmişti.

Ak ailesinin 6 çocuğunun en küçüğü şehit polis memuru Metin Ak, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü tarafından Rüstem Paşa Camii'nde mevlit okutuldu. Mevlide Tekirdağ Emniyet Müdürü, polis memurları ve vatandaşlar katıldı. Mevlitten sonra cami çıkışı vatandaşlara ayran ve pilav dağıtıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious