Şehit polis Keskin'in şark görevi 3 ay sonra bitecekti

  • Giriş : 07.03.2006 / 00:00:00

Batman'da teröristler tarafından öldürülen Balıkesirli Mehmet Emin Keskin'in (34), 3 ay sonra şark görevini tamamlayacağı belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Batman'da şehiriçinde devriye görevi yapan polis otosuna teröristler tarafından otomatik silahlarla saldırılmıştı. Saldırıda ölen 3 polisten Balıkesirli Mehmet Emin Keskin'in haberini duyan yakınları, Maltepe Mahallesi'ndeki evine akın etti.

Şehir polisin babası Kurban İsmail ve annesi Seyyare Keskin taziyeleri kabul ederken polisler de evin önünde bekliyor. Banu Keskin ile evli olan şehit polisin, 9 yaşında Tunahan ve 3 aylık Tuğçe isimli çocukları olduğu bildirildi.

Keskin'in, Aydın'ın Söke ilçesinde görev yaptıktan sonra Batman'a gittiği belirtildi. 2002'de Batman'da çalışmaya başlayan Keskin'in Kurban Bayramı'nda Balıkesir'e geldiğini belirten baba Keskin, oğlunun şark görevini 3 ay sonra tamamlayıp tayin isteyeceğini söyledi.

Oğluyla konuşmalarında Batman'daki zorluklardan bahsetmediğini ifade eden Keskin, "Haberi duyunca yıkıldık ancak yapacak bir şey yok. Allah geride kalanlara sabır versin." dedi.

Batman'dan yola çıkarılan Mehmet Emin Keskin'in naaşı Balıkesir'de defnedilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious