Şehit Ramazan Demirci'nin ailesi şokta!

Şehit Ramazan Demirci'nin ailesi şokta!.9516
  • Giriş : 03.09.2008 / 12:17:00

Bingöl'de şehit düşen Jandarma Komando Er Ramazan Demirci'nin ailesi şokta.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bingöl'de baraj inşaatını koruma görevine giderken teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan jandarma komando er Ramazan Demirci'nin terhisine 5 ay 18 gün kaldığı bildirildi.

Şehit Ramazan Demirci'nin (21) Gediz'e bağlı Erdoğmuş beldesinde büyük bir Türk bayrağı asılan evi, acılı ailesini sakinleştirmek ve taziye dileklerini iletmek isteyenlerle doldu.

Oğullarının şehit olduğunu dün iftardan sonra evlerine gelen jandarma yetkililerinden öğrenen baba Adem ve anne Halime ile şehit erin ablası Zeliha, acı haberi duyunca şok geçirdi. Sakinleştirici iğne yapılan şehidin ailesini askeri yetkililer ve yakınları teskin etmeye çalıştı.

Demirci ailesinin iki çocuğundan biri olan şehit erin Gediz Lisesi'nden mezun olduktan süre bir süre işsiz kaldığı ve 21 Kasım 2007'de acemi birliği Manisa'nın Kırkağaç ilçesindeki 6. Jandarma Komando Eğitim Alayı'na teslim olduğu belirtildi.

Bingöl Kiğı Jandarma Asayiş Bölük Komutanlığı emrinde usta birliği dönemine başlayan Demirci, terhisine 5 ay 18 gün kala, Kiğı Baraj inşaatını koruma görevine giden askeri time teröristlerce yapılan saldırıda Jandarma Komando Er Eyüp Gürsoy ile şehit düşmüştü.

Şehit erin cenazesinin, bugün Erdoğmuş beldesinde düzenlenecek tören ve ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından belde mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*