'Şehrin Yalnızlığı' sergisi

'Şehrin Yalnızlığı' sergisi.12245
  • Giriş : 11.06.2008 / 19:50:00
  • Güncelleme : 11.06.2008 / 17:54:06

Yalnızlıkların toplamından bir 'Şehrin Yalnızlığı' nı çıkaran İfsak katılımcıları 7 Haziran 2008 tarihinde ile fotoğraf severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yalnızlıkların toplamından bir “Şehrin Yalnızlığı” nı çıkaran İfsak katılımcıları 7 Haziran 2008 tarihinde Ifsak Lokal Salonu’ nda saat 16.00’ daki açılış ile fotoğraf severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İfsak) katılımcılarının kendi yalnızlığını bir kenara, koyarak, samimiyet ve işbirliği ile çok anlamlı ve kalıcı işler ortaya konulabileceğini göstermeye çalışan bir grup insanın yolculuğunu anlatıyor...

Danışmanı Nazan Tuna ve Danışman Yardımcısı Emre Ercins yönetiminde yürütülen bu proje; konusunun “Yalnızlık “ olmasına rağmen bir araya geldiklerinde insanların ne kadar Önemli ve güzel işler ortaya koyabileceğini göstermek isteyenleri ifade ediyor.

Yalnızlığın, insan ile var olup yine insan ile anlam kazandığını ve yalnızlığın aslında hepimize yani insanlığa mahsus olduğunu dondurdukları görüntüler ile anlatmaya çalışan ve 31 katılımcıdan oluşan ; Ahmet Akın, Ayşegül Uğurlu, Ayten Ayfer, Demet Eyüpoğlu, Didem Ersoy, Dilek Gözüşirin, Elif Beyhan, Emine Çelik, Emrah İzgin, Erkan Yurt, Ersin Kostakoğlu, Ertan Meşolam, Funda Güdeberk, Gülhan Büyükpehlivan, Handan Aydın, Hanife Gümüş, Hilal Turan, Hüseyin Bayram, Mete Ethem Doğan, Mine Tüysüzoğlu, Murat Kaan, Murat Karayel, Murat Ural, Nihan Tezel, Nurgün Banu Kızılaslan, Özlem Eraslan, Peren Beşikçi, Selma Kahya, Sema Kahraman Vurucu, Sultan Akın, Yalçın Varnalı

Toplumun Yalnızlığını,
Şehrin Yalnızlığını,
İnsanın Yalnızlığını,
Doğanın Yalnızlığını,
Ve kendi yalnızlıklarını göstermeye çalışmak için deklanşöre basan gönüllüleri oluşturuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious