Şekerspor, yıldızlar karması!

  • Giriş : 06.08.2006 / 00:00:00

Sergen'in veliahtı Rıza Şen'de Şekerspor ile 1 yıllığına anlaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sergen Yalçın, Ahmet Dursun, Ahmet Yıldırım, Tamer Tuna gibi yıldız futbolcuları kadrosuna katan Etimesgut Şekerspor, Beşiktaş'ta geçen sezon ligin ikinci yarısında teknik direktör Jean Tigana'nın sıksık şans verdiği 20 yaşındaki Rıza Şen'i 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.

Rıza Şen'in başkent ekibine gelmesinde etkisi olduğu belirtilen Sergen Yalçın'ın, bu futbolcuya birçok konuda yardım ettiği bildirildi.

Rıza Şen, yaptığı açıklamada, yıldız futbolcunun kendisiyle yakından ilgilendiğini ifade ederek, ''Ben de kendime onu örnek alıyorum. Kendimi bu konuda çok şanslı hissediyorum. Böyle bir fırsat her futbolcuya nasip olmaz. Normal antrenmanların dışında da Sergen ağabey benimle özel olarak ilgileniyor ve yapmam gerekenleri bana anlatıyor. Ben de gelecekte Sergen Yalçın gibi olmak istiyorum'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın vazgeçilmez futbolcularından biri olmayı hedeflediğinidile getiren Rıza Şen, ''Her futbolcu gibi benim de hayalim milli takıma çağırılmak. Ama öncelikle bu yıl Etimesgut Şekerspor'u İddaa Lig A'ya yükseltmek için elimden gelen çabayı göstereceğim'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious