Selçuk: Ben beyaz köpekbalığıyım

Selçuk: Ben beyaz köpekbalığıyım.10384
  • Giriş : 15.07.2008 / 21:39:00

Başlıktaki ifade müzisyen Timur Selçuk'a ait... Sivri sözleri ile bilinen Selçuk, bu ifadeyi neden kullandı? İşte yanıtı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sert söylemleri ile bilinen müzisyen Timur Selçuk, Habertürk'te Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programına konuk oldu.

Toplumu ve toplumun önde gelenlerini uyarma adına yıllardır konuştuğunu belirten Timur Selçuk, "Ben sarsarak konuşmayı severim. Biraz görüntüm içerisinde sarsarak konuşmayı severim" diyen Selçuk, bu sarsmanın ana-baba sarsması gibi olduğunu belirtti.

"Ben yurttaşlarıma bir ana baba sevgisi doğrultusunda, bağlılığı, duygusallığı doğrultusunda onları sarsıyorum ve kucaklıyorum. Sivrilik başka bir şey, dediğim doğrultuda toplumu sarsmak başka bir şey" diyerek sözlerine açıklama getiren Timur Selçuk, ayrıca şu ilginç ifadeyi kullandı:

"Ben tatlı su balığı değilim. Ben açık denizlerin beyaz köpekbalığıyım. Ben kendimi öyle tanıyorum. İnsanlar beni sevsin diye hiçbir merakım olmadı. Ne gençken ne şimdi. Yalnız insanlar benim için namusludur, dürüsttür, diyeceğini der, Allah'tan başka kimseye secde etmez. Bunu söylesinler benim için isterim. Bunun ötesinde hiçbir şey benim için değerli değildir."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*