Selçuk Fener'i bırakıyor mu?

Selçuk Fener'i bırakıyor mu?.15527
  • Giriş : 01.02.2009 / 10:20:00

Bir Alman menajerlik şirketiyle anlaşan ve sezon sonu serbest kalacak olan Selçuk'a Daum'lu Köln ve H.Berlin'in teklif yaptığı iddia edildi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lugano, Deivid, Volkan Demirel derken Fenerbahçe'de sezon sonu sözleşmesi biten Selçuk Şahin'e de Avrupa devleri talip olmaya başladı. Bu yıl menajerlik şirketini değiştiren ve Alman menajerlik şirketiyle anlaşan Selçuk'a sezon sonu için Alman takımlarından teklifler gelmeye başladı. Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin ve Fenerbahçe eski teknik direktörü Daum'un çalıştırdığı Köln'ün tecrübeli oyuncuya sezon sonu için teklifte bulunduğu ileri sürüldü. Özellikle Daum'un Selçuk konusunda Köln yöneticilerine baskı yaptığı ve mutlaka transfer edilmesini istediği belirtildi.

ŞEHRİ VE TAKIMI TANIYOR
Sakatlık döneminde bir süre Köln'de kalan, şehri ve ortamı tanıyan Selçuk, henüz teklife bir cevap vermedi. Ancak milli futbolcunun Almanya'ya gitmeye sıcak baktığı ve Christoph Daum, Ümit Özat, Mondragon gibi isimler nedeniyle Köln'ü tercih edebileceği konuşuluyor. Milli futbolcu şu anda kendisi için Fenerbahçe'nin şampiyonluğunun her şeyden önemli olduğunu ve sezon bitmeden transfer hakkında konuşmayacağını ifade ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*