Semih: "2008'e gideceğiz"

Semih:
  • Giriş : 18.11.2007 / 22:56:00
  • Güncelleme : 19.11.2007 / 00:24:29

Norveç maçında ilk kez (A) Milli formayı giyen Semih Şentürk, zorlu bir maçı kazandıklarını belirterek, ''Tek düşüncemiz Norveç'ten 23 kahraman olarak dönmekti. Bunu da başardık'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Semih, Norveç'te birlik beraberlik içinde galibiyet aldıklarını anlatarak, ''Teknik heyetimiz olsun, başkanımız olsun, herkes birlik ve beraberlik içinde oraya gittik ve alnımızın akıyla yurdumuza döndük. Şimdi tabii ki her şey bitmiş değil. Önümüzde Bosna-Hersek maçı var. Biz Bosna-Hersek maçının öneminin bilincindeyiz. Bu maçı alıp, Avrupa Şampiyonası özlemimize son vereceğiz'' diye konuştu.

Yusuf "Maça gelemeyen dua etsin"

Yusuf Şimşek, ilk milli maçında elinden gelenin en iyisini yaptığını ifade ederek, ''İlk milli maçımda galibiyet almak, mutluluk verici. Bu zorlu maçta bize görev veren Fatih hocama teşekkür ederim'' dedi. Norveç maçına takım olarak inançlı bir şekilde çıktıklarını kaydeden Yusuf, ''Zor bir atmosfer vardı. Ben kulüp takımlarında bu zorluklara alıştığımı düşünüyorum. Maçta çok fazla zorluk yaşamadım. Elimden gelen her şeyi yaptım. O maçı aldık. Şimdi daha zor bir maçımız var. İnşallah bu maçı da alıp, finallere gitmek istiyoruz. Çarşamba günü seyircimizi maça bekliyoruz, gelemeyenlerin de dualarıyla bizi desteklemelerini istiyoruz'' şeklinde konuştu.

Sabri: "Çarşamba günü bu işi bitiririz"

Norveç maçındaki sakatlıklar nedeniyle aday kadroya dahil edilen Sabri Sarıoğlu ise maçtan sonra kendisini Fatih Terim'in aradığını belirterek, ''Hocam beni maçtan sonra aradı ve kampa katılmamı istedi. Bu da beni çok sevindirdi ve gururlandırdı. Hocamın bu güvenini burada iyi mücadele ederek, iyi oynayarak boşa çıkarmayacağım. Çarşamba günü önemli bir maç var. Artık son maçımız, inşallah Çarşamba günü tüm Türkiye olarak kenetlenip, bu bayram havasında geçen bu haftada Bosna-Hersek maçını da kazanıp, Türkiye'yi Avrupa Şampiyonası'na götürmek istiyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious