Semih Fener'de kalıyor

Semih Fener'de kalıyor.14518
  • Giriş : 02.05.2008 / 16:10:00

Gol krallığının ilk sırasında bulunan Semih Şentürk'ün gelecek sezonki durumu netleşti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Semih yuvada kaldı

Gol krallığının ilk sırasında bulunan Semih Şentürk'ün gelecek sezonki durumu netleşti. Rus takımlarının peşinde olduğu yıldız golcü, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etti ve takımda kaldı.

Bu sezon müthiş bir çıkış yakalayan, attığı ve attırdığı gollerle krallık yarışında ilk sıraya yerleşen Semih Şentürk, kulübünde kalmaya karar verdi. Rusya'nın FK Moskova takımından ve Avrupa'nın birçok ünlü kulübünden teklifler alan Semih, yönetimin de arzusuna 'evet' diyerek 3 yıllık sözleşmeyi imzalamayı kabul etti.

"TARAFTAR GİBİYİM"

9 yıldır Fenerbahçe forması giyen, kulübü bir yuva olarak seçen Semih�in bu anlaşmadan ne kadar ücret alacağı gizli tutuluyor. Her fırsatta Fenerbahçe sevgisini ortaya koyan, kendisini taraftar gibi hissettiğini dile getiren Semih, yuvada kalmanın sevincini taşıyor. Başkan Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, taraftar ve teknik heyetin sevgisini arkasına alan Semih, gerçek bir Fenerbahçeli gibi davranarak, camiada kalıcı bir yer buldu.

Alt yapıdan gelen, her geçen gün performansını daha yukarıya taşıyan ve genç futbolcu sıfatını geride bırakarak tecrübeli oyuncular arasına adını yazdıran Semih, önümüzdeki yıl daha iyi noktaya geleceğini söylüyor.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious