Semih neden kulübeye koştu?

Semih neden kulübeye koştu?.15952
  • Giriş : 24.03.2008 / 21:17:00

İkinci yarılarda oyuna girerek maçların skorunu değiştirmeyi başaran Semih'in bu hareketi başını ağrıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe’de ikinci yarılarda oyuna girerek maçların skorunu değiştirmeyi başaran Semih, gol sevinçlerinden sonra yaptığı hareketlerin Teknik Direktör Zico’ya bir tepki olmadığını söyledi.

Tecrübeli oyuncu, Yasin’in duaları sayesinde gol attığını düşünerek, Konyaspor maçında bu yüzden yedek kulübesine işaret yaptığını, Kasımpaşa karşılaşmasında da arkadaşının yanına giderek teşekkür ettiğini belirtti.

ZİCO'YA TEPKİ DEĞİL YASİN'E TEŞEKKÜR

Semih, kamuoyunda oluşan, “Zico’ya tepki veriyor” düşüncelerine karşı çıkıp, “Benim öyle bir tavrım yok. Zico’ya tepki olsun diye değil, bana sürekli dua okuyan takım arkadaşıma teşekkür etmek ve golden sonra onun isteğini karşılamak için böyle davrandım. Başarımda Yasin’in dualarının önemi olduğunu düşünüyorum. Kimseye tepkili falan değilim. Hocamla da aramızda sorun yok” diye konuştu.

'GOL KRALI OLMAK İSTİYORUM'

Gol sayısını 14’e çıkaran Semih, bu aşamadan sonra işin peşini bırakmaya niyetli olmadığını söyledi, “Gol kralı olmam için bir şans var. Ben bu şansı değerlendirmeliyim. Doğrusu gol kralı olmayı çok istiyorum” dedi.

A Milli Takım kadrosuna alınmayan golcü oyuncu, bunun neden kaynaklandığını bilmediğini belirtti, “Sanırım Konya maçında yaşadığım sakatlıktan sonraki gelişmelerden hocamın haberi yoktu” yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious