Semih: Vicdanım rahat

Semih: Vicdanım rahat.10677
  • Giriş : 14.04.2009 / 08:16:00

Galatasaray-Fenerbahçe maçında kavga eden Arda ve Semih birbirine düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray'ın yıldızı Arda, derbide kavga ettiği Fenerbahçe kaptanı Semih'in, “Büyüğü olarak benden özür dilemesini bekliyorum” sözlerine yanıt verdi, “Ne özrü! Olayı başlatan kendisi. Benim vicdanım rahat” dedi

Olaylı derbinin son dakikasında Fenerbahçe kaptanı Semih Şentürk'le kavga eden Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan vicdanının rahat olduğunu söyledi. Arda, yakın çevresine aralarındaki kavgayı Semih'in başlattığını ifade etti.

Sarı-kırmızılı futbolcu, Semih'in, “Büyüğü olarak benden özür dilemesini bekliyorum” açıklamasına yanıt vererek, “Ne özrü! Olayı başlatan kendisi. Hareketine sessiz kalmam söz konusu değildi. Buna kimse kahramanlık gösterisi falan demesin. Sonuçta bir derbi oynandı ve iki takım da istediğini alamadı. Burada milli takımdan arkadaş olan futbolcuların bu tarz olaylara karışması hiç de hoş değil, ancak olayı körükleyen, kavgaya sebebiyet verenleri kamuoyunun takdirine bırakıyorum” ifadelerini kullandı.
Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Ayhan da görüntülerin ve suçlularının ortada olduğunu dile getirdi. Başarılı futbolcu, yaşanan olayların tribünleri de gerdiğine dikkat çekti.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*