Semih'e süper teklif!

Semih'e süper teklif!.13303
  • Giriş : 21.07.2008 / 11:41:00

Sunderland, F.Bahçe'nin golcüsü için 6 milyon pound (15 milyol YTL) bonservis ücretini gözden çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

F.BAHÇE’DE 'nöbetçi golcülük'ten 'Gol Krallığı'na terfi eden Semih Şentürk, kendisi için resmi transfer teklifinde bulunmaya hazırlanan İngiliz temsilcisi Sunderland için “Benim adıma geri çevrilemeyecek bir teklif” dedi. Geçtiğimiz hafta Ada'nın önde gelen gazetelerinden Daily Mirror’da çıkan “Sunderland, Semih’e 6-7 milyon Pound teklif ederek, renklerine katmak istiyor” haberinin ardından, İngiliz yöneticilerinin önümüzdeki hafta içerisinde İstanbul’a gelerek, kulübe resmi teklifte bulunacakları öğrenildi

‘PARA KAZANDIRIRIM’

SEMİH ise Sunderland’ın yapacağı teklifle ilgili olarak ilginç sözler sarfetti. Golcü futbolcu şöyle konuştu: “Sunderland’ın teklifi geri çevrilemeyecek cinsten. Böyle önemli bir fırsat önüme bir daha gelmeyebilir. Başkan Aziz Yıldırım ile görüşerek, bu konuda yardımcı olması için kendisinden izin isteyeceğim. İngiliz takımına transfer olmak istediğimi bildireceğim. Bugüne kadar takımdan ayrılan Tuncay Şanlı , Ümit Özat ve Mehmet Aurelio gibi isimler hiç para kazandırmadı. Ancak ben kulübüme de para kazandırarak transfer olmak istiyorum.

‘TEK ŞARTIM VAR’

F.BAHÇE bünyesinde bulunmak ve formasını giymek büyük bir gurur. Ancak bu teklif hem F.Bahçe’ye, hem de bana büyük yarar sağlayacak. Önerilen miktar, hiç de az değil. Kamp dönüşü bu konuyu tekrar konuşup, bir an önce sonuca erdirmek istiyorum. Benim de İngiltere hayâlim var. Sunderland’ın hocası Roy Keane de beni çok istiyormuş. Ancak bir şartla gidebilirim. O da başkanımız Aziz Yıldırım’ın bu konuda bana izin vermesi şartıyla.”

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*