Semih'ten mesaj var

Semih'ten mesaj var.14153
  • Giriş : 02.01.2008 / 08:30:00

Fenerbahçe'nin yükselen değeri, 2007'nin son aylarında yaptığı patlamanın durmayacağını ve 2008'de de gollerini sıralamaya devam edeceğini ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘Yeni başlıyorum’
Yıllarca yedek kulübesine mahkum olduktan sonra Kezman’ın ameliyat olması üzerine ilk 11’de oynamaya başlayan ve bu şansı çok iyi kullanan Semih, “Aynen devam” dedi. 2007’nin son aylarında müthiş bir patlama yapan ve sürekli olarak isminden bahsettirmeye başlayan tecrübeli golcü, 2008’de de kaldığı yerden devam edeceğini belirterek, “2007 benim için gerçekten çok güzel bitti. Ama yapacaklarım bitmedi. Şimdi eskisinden çok daha hırslı ve iddialıyım” diye konuştu.

‘Teklifler doğal’
Kendisine tekliflerin gelmesinin doğal olduğunu vurgulayan Semih, şunları söyledi: “Ancak kulübümle sezon sonuna kadar sözleşmem var. Hiçbir zaman Fenerbahçe’yi yarıda bırakmam. Bu kulüpte 9 yıl boyunca usta futbolculardan ve antrenörlerden çok şey öğrendim. Özellikle golcülerin hepsinden birşeyler kapmaya çalıştım. Alex’le de bunları üst düzeye taşıdım. Gollerim ikinci yarıda da sürecek. Formayı kapmak emek ve yürek isteyen bir iş ve bunlar bende var.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious