Semih'ten yalanlama

Semih'ten yalanlama.14518
  • Giriş : 16.04.2008 / 22:59:00

Sarı - lacivertli kulübün resmi internet sitesine bir açıklama yapan Semih, "Haber bazı doğru şeylerden yola çıkılarak, ancak benle görüşülmeden hazırlanmış. Ben hiçbir zaman böyle ifadeler kullanmadım." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Semih Şentürk, son iki maçta ilk 11'de yer almasına rağmen gol atamaması üzerine köşe yazarları Hıncal Uluç ile Erman Toroğlu'nun kendisini eleştirmesi ve kendisinin ilk on birde başlamasının hatalı bir tercih olduğunu, sonradan oyuna girdiğinde daha faydalı olduğunu söylemeleri üzerine, kendi ağzından çıkmış gibi yazılan,"Ligdeki son maçta herkese, en başta da Hıncal Uluç ve Erman Toroğlu'na ne olduğumu göstereceğim" şeklindeki ifadeleri hiçbir zaman kullanmadığını söyledi.

- "BEN BU SÖZLERİ SÖYLEMEDİM" -

Semih, "Haberde, herkesin ulaşabileceği ve bildiği bazı gerçeklerden yola çıkılarak, benim ağzımdan gerçek olmayan ifadelere yer verilmiş. Evet ben son iki maçta ilk 11'de başladım ve bu maçlarda gol atamadım.'' diyen Semih, açıklamalarını şöyle tamamladı;

''Bunun üzerine de benim hakkımda bazı eleştiriler ve yorumlar yayınlandı. Ancak ben bu yorum ve eleştirilere katılmasam da saygılıyım. Hiçbir zaman da kişilerle bir polemiğe girmem. Haberde adı geçen gazeteciler için de 'Onlara ne olduğumu göstereceğim' şeklinde bir söz hiçbir zaman söylemedim. Evet haberde yer alan istatistikler de doğru. Benim ilk on bir başladığım maçlarda attığım gollerin sayısı, sonradan girdiğim maçlarda attığım gollerden fazla. Bunlar rakamsal gerçekler. Ancak bu istatistiklerden yola çıkılarak ve son günlerde yapılan yorumlar üzerine, benim adım kullanılarak gerçek olmayan ifadeler kullanılmış. Yani, haber bazı doğru şeylerden yola çıkılarak, ancak benle görüşülmeden hazırlanmış. Ben hiçbir zaman böyle ifadeler kullanmadım.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious