Sen Fenerbahçe sembolüsün

Sen Fenerbahçe sembolüsün.10081
  • Giriş : 04.10.2008 / 23:44:00

Beşiktaş’ın devre arasında milli oyuncuyu transfer girişimi F.Bahçe’yi harekete geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin, olaylı bir şekilde Real Betis'e giden Mehmet Aurelio'yu yeniden kadrosuna katmak için istekli olduğu bildirildi.

Beşiktaş'ın, Aurelio'yu devre arasında transfer etme girişimi Fenerbahçe'yi alarma geçirdi. Siyah-beyazlıların, yıldız futbolcuya yıllık net 2.5 milyon euro teklif ettiği ve bu rakamın da üzerine çıkabilecekleri öğrenildi.
Real Betis, Aurelio'nun gösterdiği performans nedeniyle Türkiye'ye dönmesine sıcak bakmıyor, ancak İspanyol kulübünün, ısrarcı olması halinde milli oyuncunun kararına saygı göstereceği ifade edildi. Fenerbahçe, Beşiktaş'ın transfer için ciddi olduğunun ortaya çıkması üzerine Aurelio ile temasa geçti. Tecrübeli futbolcuyla ilk görüşmeyi yapan sarı-lacivertlilerin, menajer Bayram Tutumlu ile bozuk olan ilişkileri düzeltmeye çalıştıkları kaydedildi.

Fenerbahçeli yöneticilerin, yapılan ilk görüşmede Mehmet Aurelio'ya, “Eğer Türkiye'ye dönmek istiyorsan, oynayacağın kulüp Fenerbahçe'dir. Sen Fenerbahçe'nin sembolüsün. Geçmişi bırakalım, geleceğe bakalım” dedikleri vurgulandı.

'Menajerimle anlaşılsın'

Aurelio, transferinde ilk adresin Real Betis, daha sonra menajeri Bayram Tutumlu olduğunu söyledi. Hem Fenerbahçe hem de Beşiktaş'ın almak istediği yıldız futbolcunun yakın çevresine , “Beni Aurelio yapan Türkiye'dir. Türk futbolunu özlemedim desem yalan söylemiş olurum. Ben ve ailem Türkiye'nin bir parçasıyız. Neden dönmeyeyim. Kulübüm ve menajerimle anlaşılırsa benim tercihim de Türkiye olur” diyerek iki kulübe de yeşil ışık yaktığı bildirildi.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*