Sen misin erkek arkadaşını ziyaret eden!

Sen misin erkek arkadaşını ziyaret eden!.7886
  • Giriş : 14.06.2009 / 11:40:00
  • Güncelleme : 14.06.2009 / 11:24:16

Erkek arkadaşını ziyarete giden genç kız, yakınlarının saldırısına uğrayınca korkudan kendisini 6. kattan attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siirt'te erkek arkadaşını ziyarete giden kızı hayatından bezdirdiler.

Korkarak balkona kaçan kız, 6. kattan atlayarak ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastaneden başka bir hastaneye sevk edilen genç kız, ambulansa bindirilirken yakınları tarafından 5 yerinden bıçaklandı.

Alınan bilgiye göre, N.E. (17) Güres Caddesi'ndeki bir apartmanda faaliyet gösteren yerel radyoda çalışan erkek arkadaşı Ö.F.E'yi ziyarette gitti.

Erkek arkadaşının yanında olduğu sırada, genç kızın yakınları olduğu belirtilen bir grup radyoya geldi. Grup, genç kız ve erkek arkadaşı ile radyoda bulunanlara saldırdı.

Bu sırada korkarak balkona kaçan N.E, 6. kattan atladı. Ağır yaralanan genç kız, Siirt Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından N.E'nin Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edilmesi kararlaştırıldı.

Sedyeyle hastane bahçesindeki ambulansa götürülen N.E, bu sırada, yine yakınları olduğu belirtilen kişilerin bıçaklı saldırısına uğradı.

5 yerinden bıçaklanan N.E'nin Siirt Devlet Hastanesinde tedavisinin sürdürüldüğü, olayla ilgili olarak kızın 5 yakınının gözaltına alındığı bildirildi.

Öte yandan, N.E'nin yakınlarının görüntü almaya çalışan gazetecilere saldırmasını polis ekipleri engelledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*