Sen misin iş isteyen!

  • Giriş : 26.09.2006 / 00:00:00

Başbakan Tayyip Erdoğan'dan iş isteyen iki vatandaştan biri baygınlık geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İftar yemeğinin çıkışında iki vatandaş işsiz oldukları söyleyerek Başbakan Erdoğan ile görüşmek istedi. Başbakanlık korumalarının izin vermediği iki vatandaştan birisi baygınlık geçirdi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ile partisinin milletvekillerine Lale Restoran'daki iftar yemeği verdi. Başbakan Erdoğan, basına kapalı olarak gerçekleşen iftar yemeğinden ayrılırken gazetecilerin soru sorma isteklerine, ''Bugün sorulara kapalıyım'' karşılığını verdi.

Öte yandan Başbakan Erdoğan'ın Lale Restoran'dan çıkıp aracına yöneldiği sırada Mustafa Akbıyık ile Sabiha Öztürk isimli iki vatandaş Başbakanlık korumalarını aşıp Erdoğan ile görüşmek istedi. Başbakanlık korumalarının izin vermediği iki vatandaş Başbakan Erdoğan'a "Başbakanım bakar mısınız" şeklinde seslendi. Bu sırada yardım isteyen vatandaşlardan Sabiha Öztürk baygınlık geçirdi.

Kendisinin yaşlandığını ve çalıştığı şirketlerin kendisine eksik sigorta yatırdığını dile getiren Mustafa Akbıyık Başbakan Erdoğan'dan emeklilik isteyeceğini söyledi. Kiralık bir evde kaldığını ve 2 çocuğuna bakmakta sıkıntı çektiğini dile getiren Akbıyık, zor günler geçirdiğini ifade etti.

Başbakan Erdoğan ile konuşamayınca baygınlık geçiren Sabiha Öztürk ise işsiz olduğu için geçim sıkıntısı yaşadığını kaydetti. Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayamadığını vurgulayan Öztürk, iş isteğini Başbakanlık korumaların Başbakan'a ileteceklerini sözünü aldığını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious