Sen neymişsin be Seric

Sen neymişsin be Seric.12337
  • Giriş : 26.05.2008 / 09:02:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 17:46:05

Beşiktaş’ın renklerine kattığı Anthony Seric için Panathinaikos taraftarlarından beklenmedik yorumlar geldi. Sitedeki taraftar yorumları Beşiktaş'ın, transfer politikasında bir değişiklik olmadığı yönünde fikir oluşturdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İnternette, Yunan ekibinin taraftarlarına ait http://board.greenwebfans.com adlı forum sitesinde Hırvat futbolcu için alay içeren ifadeler yer aldığı görüldü.
Milliyet'ten Serdar Sarıdağ'ın haberine göre bir Beşiktaş taraftarının siteye girerek, Seric hakkında bilgi almak amacıyla sorduğu soruya verilen cevaplar arasında en ilginci ise, “Onu havaalanında vurun! Böylece iyi bir sezon geçirirsiniz” oldu.

Bonservisi elinde olan ve Beşiktaş’a yıllık 400 bin euro karşılığında imza atan Seric için forumlarda bırakılan mesajlarda şu ifadeler yer aldı:

“Seric futbolcu değil. Onu takımınıza katmanız, ya sol tarafınızda büyük bir deliğe ya da bir kişi eksik oynamanıza neden olur.”,

“Seric dünyanın en iyi futbolcusu. Ama karşı takımlar için.”,

Gerçekten iyi oyuncular vardır. Bir de iyi oyunculardan sonra izlemeye dayanabildiğiniz oyuncular gelir. Daha sonra da gerçekten kötü oyuncular gelir ve son olarak Seric gelir.”,

“Seric dünyanın en iyi futbolcusu. Lütfen vakit kaybetmeden onu transfer edin.”

GOLÜ YOK

Üç sezondur Panathinaikos’ta bulunan ve daha önce İtalya Ligi’nde forma giyen Hırvat oyuncu geçen sezon Yunan Ligi’nde 13, kupada 1, Avrupa’da ise üç maçta forma giydi. Avustralya doğumlu Seric’in görev yaptığı bu maçlarda golü bulunmuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious