Şener Eruygur'un son durumu

Şener Eruygur'un son durumu.9831
  • Giriş : 04.10.2008 / 14:52:00

Kandıra F Tipi Cezaevi'ne konulan ve tansiyonunun yükselmesi sonucu düşerek ciddi şekilde yaralanan emekli Orgeneral Şener Eruygur'un durumu gün geçtikçe iyiye gidiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklandıktan sonra Kocaeli'deki Kandıra F Tipi Cezaevi'ne konulan ve tansiyonunun yükselmesi sonucu düşerek ciddi şekilde yaralanan emekli Orgeneral Şener Eruygur'un durumu gün geçtikçe iyiye gidiyor. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastane Başhekimi Prof. Dr. Nazım Mutlu, Şener Eruygur'un tansiyon ve solunumunun normal seyrettiğiğini gün geçtikçe durumunun iyiye doğru gittiğini söyledi.

Kocaeli Üniversitesi Yoğun Bakım ünitesinde tedavisi süren Emekli Orgenaral Şener Eruygur'un sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kocaeli Üniversitesi Başhekimi Nazım Mutlu, Şener Eruygur'un hayati fonksiyonlarının normal olduğunu söyledi. Şener Eruygur'un yarı uyanık olduğunu söyleyen Başhekim Nazım Mutlu, "Tansiyon ve solunumu normal düzeyde. Yarı uyanık bir durumda. İstediğimiz düzeye geldiğinde yoğun bakım ünitesinden çıkartıp Beyin ve Sinir Cerrahisi Servisi'ndeki odasına çıkartacağız. Yoğun bakım ünitesinden de çıkması 3-4 günü bulabilir." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*