Şener Şen 'kabadayı' olacak

Şener Şen 'kabadayı' olacak.13574
  • Giriş : 29.11.2007 / 16:51:00
  • Güncelleme : 29.11.2007 / 16:23:40

'Ali Haydar', 'Baran', 'Muhsin Bey', 'Sülo', 'Maho', ve 'Nazım' gibi birçok rolde sevenlerinin gönlünü fetheden oyuncu Şener Şen, 3 yıl aradan sonra 'Kabadayı' adlı filmde 'Ali Osman'ı canlandırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yönetmen Ömer Vargı imzasını taşıyan 'Kabadayı', 14 Aralık Cuma günü yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 400 kopya ile sinema izleyicileriyle buluşacak. Filmde Şener Şen'in yanısıra Kenan İmirzalıoğlu, İsmail Hacıoğlu, Rasim Öztekin ve Aslı Tandoğan da rol aldı.

Filmin müziklerini 'Tutku: Hz. İsa'nın Çilesi', 'The Island' ve 'The Recruit' gibi ünlü filmlerin müziklerinde imzası olan besteci Benjamin Walken Beladi hazırladı.

Afiş ve görsel tasarım kampanyasını ise 'Kill Bill', 'Kingdom of Heaven', 'Cold Mountain' gibi Hollywood prodüksiyonlarının tasarımlarını yapan ödüllü tasarımcı Emrah Yücel yürüttü.

Post prodüksiyon çalışmaları Filmacass ve Sinefekt Film laboratuvarlarında yapılan filmin sesleri İngiltere'nin ünlü Zound stüdyolarında yapıldı.

Filmin konusu:

"Meşhur kabadayılardan Ali Osman, eski günlerine veda etmiştir. Beklenmedik bir anda yıllardır görmediği ve aşık olduğu kadının izini bulur ve bir oğlu olduğu haberiyle sarsılır.

Oğlu Murat ve sevgilisi Karaca, bir barda çalışırlar. Karaca'ya yıllardır aşık olan mafya üyesi Devran ise Karaca'yı geri alabilmek için herşeyi göze almıştır.


Ali Osman'ın artık tek amacı oğlu Murat ve sevgilisi Karaca'yı canı pahasına korumaktır. Devran için ise hayattaki tek amaç Karaca'dır ve yoluna çıkan herkesi yok etmeye hazırdır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious