Şener'e mezar soyucu yakıştırması

Şener'e mezar soyucu yakıştırması.14602
  • Giriş : 27.09.2008 / 16:17:00
  • Güncelleme : 27.09.2008 / 16:20:15

AKP'li Fırat, bugün yaptığı basın toplantısında eski AK Partili Abdüllatif Şener'e de cevap verdi... Ancak Fırat bu cevabında çok önemli bir soru sordu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, bugün yaptığı basın toplantısında eski AK Partili Abdüllatif Şener'e de cevap verdi... Ancak Fırat bu cevabında çok önemli bir soru sordu...

Fırat, toplantının sona ermesinden sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı... Fırat, geçtiğimiz günlerde AK Parti aleyhine konuşan Abdüllatif Şener'in açıklamalarına şöyle tepki gösterdi:

"O konuya girmek istemiyorum... O muhatap alınmak isteniyor bizim öyle bir niyetimiz yok... Bence, siz kendinize şunu sorun: Bu şahıs eski AK Partili ve 4,5 yıl boyunca bakanlık yaptı... Neden o zaman çıtı çıkmıyordu da şimdi konuşmaya başladı?

-Hiçbir gün beyanet vermiyorsunuz. Ondan sonra bir parti kapatma süreci içerisinde mezar soyuculuğuna soyunuyorsunuz ve ölmeyince şimdi bunu söylüyorsunuz.. İddia edilen şeyin ispatının ortaya konulmasını istiyorum."

Fırat'ın bu açıklamasında Şener'in ismini ağzına almaması dikkat çekti.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*