Seni karım yaparım Peker

Seni karım yaparım Peker.10063
  • Giriş : 31.10.2007 / 12:41:00

Şafak Sezer, kavgayı doğruladı ve Peker Açıkalın'a veryansın etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Maskeli Beşler Kıbrıs'ta" filminin setinde Peker Açıkalın ile tartıştığını doğrulayan Şafak Sezer, "Taş olsa çatlar. Peker sette hepimizi delirtti. Sette bana emir vermeye kalkarsa, 'çin çin çingene' diye dolaşırsa ben de susmam. Bu adamın psikolojik desteğe ihtiyacı var" dedi.

Şafak Sezer, seti ziyarete gelen çocuklarla fotoğraf çekimi sırasında olayın patladığını belirtip, o anı şöyle anlattı; "Çocuklar herkesle fotoğraf çektirirken Peker gelmedi. Ben de yanına gidip, 'Ya çocuklar sesinle de fotoğraf çektirmek istiyor, gelsene' dedim. Bana sert bir şekilde 'çık dışarı' işareti yapıp, 'Ben mi onların ayağına gideceğim, onlar benim ayağıma gelsin' diyince, sinirlendim ve söylendim. Bunun üzerine çıkıp, saçma sapan konuşunca ben de, 'Evde karına davrandığın gibi bize davranıyorsun, sen beni değil, ben seni karım yaparım' dedim."

Anadolu insanını sevmez

Peker Açıkalın'ın kendisine düşman gibi davrandığını belirten Sezer, "Ben Ankara'lıyım... Anadolu çocuğuyum. Peker Açıkalın İstanbul-Florya'da büyüdüğü için Anadolu çocuğunu hiç sevmez, düşmandır" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious