Senna İstanbul'a geliyor?

Senna İstanbul'a geliyor?.7240
  • Giriş : 22.08.2008 / 19:36:00
  • Güncelleme : 22.08.2008 / 19:01:24

Başkan Marcos Senna'nın transferinden iyi haber verdi. Bakın Senna ne zaman İstanbul'a geliyor?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İspanya'da Villarreal kulübü ile Senna için görüşmeleri yürüten Fenerbahçeli yöneticiler dün iyi haberle döndü Yıldız oyuncunun pazartesi günü gelmesi bekleniyor.

Fenerbahçe, Villarreal'in yıldızı Marcos Senna'nın transferinde mutlu sona çok yaklaştı.

Bir süredir İspanyol kulübü ile transfer görüşmelerini bu ülkede yürüten Fenerbahçe yöneticileri Ali Yıldırım ve Mahmut Uslu dün İstanbul'a döndü.

Başkana bilgi veren iki yönetici, oyuncusu ile daha önce anlaşmaya vardıkları Villarreal kulübü ile de el sıkıştılar. Villarreal uzun süre 20 milyon euro bonservis bedelinde direnmiş, Fenerbahçe de ısrarla bu rakamın indirilmesini talep etmişti.

İspanyolların belli bir indirimde bulunduğu tahmin ediliyor. Hafta sonu ligde ilk maçına çıkacak Fenerbahçe'nin Senna'yı pazartesi günü İstanbul'a getirterek basın önünde resmi imzayı attırması bekleniyor.

İSPANYOLLAR TAKİPTE

Bu arada İspanyol basını da Senna-Fenerbahçe flörtüne ilişkin haberlerini sürdürüyor. Marca, "Senna Fenerbahçe'ye kapıyı kapatmıyor" başlığını atarken, sarı-lacivertli kulübün yıldız futbolcu için 20 milyon euro gibi bir rakamı gözden çıkardığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*