Senna transferinde mutlu son

Senna transferinde mutlu son.7240
  • Giriş : 19.08.2008 / 08:20:00
  • Güncelleme : 19.08.2008 / 08:53:22

F.Bahçe Senna transferinde mutlu sona ulaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sırp futbolcu Kezman'ın PSG takımına transfer olmasının ardından yabancı kontenjanında boşluk yaratan Fenerbahçe, Argones'in ısrarla istediği ön libero Senna transferinde mutlu sona ulaştı.

Paris'e gitti, idmana çıkacak

“Kiralık olarak PSG'ye gidiyorum. Kimseye kızgın değilim. Şartlar bunu gerektirdi. Ben sezon sonuna kadar Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. 1,5 yıldır doğru dürüst oynayamıyordum. Ben de artık oynamak istiyorum. Umarım arkadaşlarım Şampiyonlar Ligi'ne kalırlar. Fenerbahçeli taraftarları da hiç unutmayacağım...” Bu demeç, Kezman'a ait... Dün Paris'e uçan Sırp golcü, 1 yıllığına kiralanacak ve bugün Fransa ekibiyle idmana çıkacak. Ancak Sarı-Lacivertliler'i heyecanlandıracak haber bu değil!

Göcek'te imzalar atıldı

Kezman ile yolların ayrılması, yabancı kontenjanında boşluk yaratılması anlamına geliyor. Bir başka deyişle; Aragones, çok istediği ön liberosuna kavuşuyor: Marcus Senna... Euro 2008'deki performansıyla parmak ısırtan Brezilya asıllı futbolcu hakkında İspanyollar hâlâ aynı yorumları yapıyor: “Villarreal bırakmamakta kararlı...” Ancak Yıldırım ve kurmaylarının hem Senna hem de kulübü ile el sıkıştığı da ortada. Menaceri Oliveira'nın Göcek'te 4 yıllık sözleşmeye imza attığı Senna'nın hafta içinde İstanbul'da olması bekleniyor.

Fatura Selçuk ve Semih'e...

Mehmet Aurelio'nun gidişiyle birlikte savunma ile orta alan arasındaki kritik bölgede sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, Aragones ve Güiza'dan sonra son Avrupa Şampiyonu İspanya'dan 3. transferi yapmanın gururunu yaşamaya hazırlanıyor. Senna'nın gelişiyle birlikte sistem (4-1-4-1) aynen kalacak, ama takım içindeki taşlar yerinden oynayacak. Selçuk kulübeye çekilip, Senna ön liberoya geçerken; Alex '10 numara'ya dönecek. Tek forvet Güiza olurken, Semih'e yine kulübe yolu gözükecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*