Senna'dan kanaryaya kötü haber

Senna'dan kanaryaya kötü haber.7240
  • Giriş : 23.08.2008 / 13:22:00
  • Güncelleme : 23.08.2008 / 13:54:58

Fenerbahçe'nin transfer önerisi götürdüğü ileri sürülen Marcos Senna, kulübü Villarreal ile sözleşmesini uzatma konusunda anlaşmaya vardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Villarreal Kulübü Başkanı Fernando Roig, 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan Marcos Senna'nın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatıldığını ve ücretinin artırıldığını duyurdu. Senna'nın sözleşmesinin feshedilmesi durumunda ise normalde 36 milyon Avro olan tazminatın 100 milyon Avrupa'ya dek çıkartıldığı bildirildi.

Villarreal'in, İtalyan Udinese le yaptığı hazırlık maçının ardından basına açıklama yapan Roig, “Marcos Senna'nın sözleşmesini 1 yıl daha uzatmaya karar verdik. Marcos, hiç kuşku yok ki çok önemli ve Villarreal'in projeleri için gerekli olan bir futbolcu. Sözleşmesini iyileştirdik. Bu durumda herşey çok açık ve hepimiz memnunuz” dedi.

Senna da, “Her zaman burada kalamk istediğimi söyledim. Sözleşmemi uzatarak Villarreal'de 1 yıl daha kalmak beni mutlu ediyor. Şu anda tek düşündüğüm Villarreal için çalışıp, büyük bir sezon için iyi şeyler yapmak” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*