Şenol Güneş'in şartı var

Şenol Güneş'in şartı var.11935
  • Giriş : 22.05.2009 / 08:49:00

Ersun Yanal'ın istifasıyla teknik direktör arayışlarına giren Trabzonspor'da ibre Şenol Güneş'ten yana. Ancak Güneş'in bazı şartları var...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Seul'ü çalıştıran tecrübeli hoca, Trabzonspor'da görevi ancak, başta transfer komitesi olmak üzere alt yapı ve Futbol AŞ'nin de kendisine bağlanmasıyla kabul edebileceğini ifade etti

Teknik direktörlük koltuğu için şu sıralar Trabzonspor'da en çok ismi geçen kişi olan Şenol Güneş, görevi kabul etmek için yönetime bir şart sundu. Başta transfer komitesi olmak üzere alt yapı ve Futbol A.Ş.'nin de kendisine bağlanmasını isteyen Güneş'in gelmesi durumunda bazı Koreli futbolcuları da Trabzonspor'a getirmeyi düşündüğü öğrenildi. Öte yandan taraftarlar da Güneş'i ısrarla istiyor. avniaker.net adlı sitede yapılan, 'Hangi teknik adamı istersiniz?' anketinde Güneş oyların yüzde 19.72'sini aldı. Van Gaal 17.76, Lucescu da 13.59 oranını yakaladı. Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, 'Şenol Güneş'in bir değer olduğu gerçeği var. Bütün şehir onu istiyor' diye konuştu.


Alanzinho özel yetenek

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener, devre arasında alınan Alanzinho'ya övgüler yağdırdı. Şener, 'Alanzinho çok özel bir yetenek. Lincoln, Baros, Alex, Tello, Bobo ne kadar özelse, Alanzinho da o kadar özel' dedi. Yusuf Şimşek transferinin perde arkasına da değinen Başkan, 'Yusuf doğuştan Beşiktaşlı. Bu yüzden transfer gerçekleşmedi. Onun için de kırgın değiliz. Bu sezon orta sahadan ileriye fazla servis yapılmadı. Yoksa Gökhan Ünal ile Umut çok daha fazla gol atardı. Yattara'nın problemlerine alıştık. Problemsiz olduğu zaman, 'Hasta mısın?' diye soruyoruz. Kulübe kar sağlayacak her oyuncuyu satarız. Özkan Sümer transfer listesini yaptı, yeni hocaya sunacak' dedi.


Trabzonspor'da Yattara sıkıntısı

Eskişehirspor'a bilenen Trabzonspor'da hücum oyuncularının eksikliği can sıkıyor. Sağ arka adalesinde gerilme olan Yattara için doktorlar hummalı bir çalışma yürütüyor. Cezalı duruma düşen Gökhan Ünal, sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan Serkan Balcı, Milli Takım kampında bulunan Barış Memiş, Eskişehir'e karşı forma giyemeyecek. Gustavo Colman da düz koşulara devam ediyor.


Devler için dev prim

UEFA Kupası'nı garantileyen Trabzonspor'da yönetim gözünü Şampiyonlar Ligi'ne dikti. Kalan iki maçın kazanılması ve Devler Ligi biletinin alınması halinde futbolculara adam başı 100 bin lira prim dağıtılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*