Serdar: "Sağlık sorunlarını atlattım"

Serdar:
  • Giriş : 27.06.2008 / 14:57:00
  • Güncelleme : 27.06.2008 / 14:52:12

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Serdar Kurtuluş, yeni sezonda sakatlık yaşamak istemediğini, sağlık sorunlarını tamamen atlattığını söyledi. İbrahim Toraman, hazırlıklara moralli başladıklarını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ın savunma oyuncusu İbrahim Toraman sezon öncesi morallerinin iyi olduğunu, yeni transferlerin kamp döneminde takıma adapte olacaklarına inandığını söyledi.

Sağlık kontrollerinde basının sorularını yanıtlayan Toraman, "antrenmanlar ve hazırlık maçları ile takımın uyumu istenilen düzeye gelecektir. Defansa yeni oyuncular transfer edildi. Teknik direktörümüz bu dönemde kafasındaki kadro yapısını oluşturacaktır. Yeni transferlerimizin de bize şampiyonluk yolunda katkı sağlayacaklarına inanıyorum" dedi.

Tecrübeli futbolcu, Euro 2008'de yarı final oynayan A milli takımda yeniden forma giymek için çok daha fazla çalışacağını söyledi.

Beşiktaş'ın genç futbolcularından Serdar Kurtuluş geçen sezon yaşadığı sakatlıkları bir daha yaşamak istemediğini, şu an hiçbir sağlık probleminin bulunmadığını söyledi:

"Geçen sezon talihsiz bir sakatlık yaşadım. Ama kendimi artık iyi hissediyorum. Sağlık problemlerimi atlattım. Umarım iyi bir kamp dönemi geçirip geçen sezondan Beşiktaş'a olan borcumu öderim.

"Bu takımda yer bulmanın zor olduğu biliyorum. Yeni arkadaşlarla iyi bir kadro haline geleceğiz. Oynamak için elimden geleni yapacağım. Performansımı yükseltip A Milli Takım formasını da giymek hedeflerim arasında. Umarım iyi bir sezon geçiririm ve 2010 Dünya Kupası finallerinde Milli Takım formasıyla final oynarım."

Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde yapılan sağlık kontrollerine İbrahim Toraman, Serdar Kurtuluş, Aydın, Tuna, Rıza, Ergun ve Korcan katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious