Sergen davet bekliyor

Sergen davet bekliyor.11889
  • Giriş : 12.11.2007 / 14:04:00

Sergen Yalçın, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’den davet beklediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eskişehirspor'da sergilediği performans ve attığı şık gollerle eski günlerini yakaladığını belirten Sergen Yalçın, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’den davet beklediğini söyledi.

Sergen Yalçın, "Bu sezon inanılmaz bir performansa sahibim. Ligin ilk 5 haftasında sakatlığım nedeniyle oynayamadım. Takımımız şu anda lider. Süper Lig'den daha zor bir ligde oynuyoruz. Fatih Terim hocamız beni çok iyi tanır. Milli Takımın geçmişte Avrupa Futbol Şampiyonası'na ve 2002 Dünya Kupası'na giderken oynadığımız baraj maçlarındaki performansımdan daha iyi durumdayım. Gençlerle oynamaktan gençlik aşısı olmuş gibiyim. Amacım (A) Milli Takıma faydalı olmak. Norveç ve Bosna Hersek maçlarında Milli Takımın yanında olmak istiyorum. Sadece ay-yıldızlı formayı giymek için değil, final gibi karşılaşmalarda zor durumda bulunan arkadaşlarımla birlikte savaşmak istiyorum" dedi.

Yıldız futbolcu, Eskişehirspor’un Futbol ve gol oranı açısından Türkiye’deki tüm kulüplerin üstünde olduğunu ve Milli Takımda oynayabilecek futbolculara sahip olduğunu savunarak, şöyle konuştu;
"Amaç Milli Takım ise gerisi teferruattır. Milli Takımın mutlaka 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finallerine gitmesi gerekiyor.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious