Sergen Yalçın kadro dışı

Sergen Yalçın kadro dışı.14252
  • Giriş : 17.03.2008 / 14:47:00

Eskişehirspor'un yıldız futbolcusu Sergen Yalçın, Sakaryaspor maçının kadrosuna alınmadı. Teknik direktör Metin Diyadin'in bu kararı, taraftarlarda şok etkisi yarattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kırmızı siyahlı kulübün basın sözcüsü Cem Abacı yaptığı yazılı açıklamada, Sergen Yalçın'ın dün yapılan antremanlara katıldığını, ancak teknik direktör Metin Diyadin'in tasarrufu sonucu 19 kişilik takım kadrosuna alınmadığını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

"Futbolcumuz Sergen Yalçın, 16 Mart Pazar günü yapılan antremana katılmış. Her maç öncesi olduğu gibi teknik direktörümüz Metin Diyadin ile görüşmüş ve Metin Diyadin'in tasarrufu sonucu 19 kişilik kadroya alınmamıştır. Futbolcumuz Sergen Yalçın'ın gerek teknik direktörümüz Metin Diyadin ile gerekse futbolcu arkadaşlarıyla hiçbir sorunu yoktur."

Sergen Yalçın'ın Sakaryaspor maçı kadrosuna alınmaması taraftarlar arasında şok etkisi yarattı. Taraftarlar, "Böyle bir önemli maçta Sergen Yalçın'ın olmaması büyük eksiklik" dedi. Sergen Yalçın'ın ise kadroya alınmaması nedeniyle kampı terk ettiği ve "Bu karar tamamen hocamızın kararıdır. Saygı duyuyorum. Kadroda olmadığım için kamptan ayrıldım" dediği öğrenildi.

Bank Asya 1'inci Futbol Ligi'nde zirve mücadelesi veren Eskişehirspor ile Sakaryaspor, bugün saat 19.00'da Eskişehir Atatürk Stadyumu'nda karşılaşacaklar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious