Sergen'den çarpıcı açıklamalar

  • Giriş : 19.02.2007 / 00:00:00

Kara Kartal’ın efsane futbolcusu, Sergen'den çarpıcı açıklamalar: Beşiktaş yanlış taktik kurbanı. Delgado ile Ricardinho kanatta değil, göbekte serbest oynamalı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘Delgado büyük oyuncu’
Jean Tigana’nın isteğiyle geçen sezon bitiminde Beşiktaş’tan gönderilen Sergen Yalçın’dan iddialı sözler... Siyah-Beyazlılar taraftarların sevgilisi olan süper solak, takımdaki başarısızlığı yanlış taktik anlayışına bağladı. Efsane futbolcu, “Delgado’yu çok beğeniyorum. İnanılmaz yetenekli ve çok genç bir futbolcu. Zaten Arjantinli ilk geldiğinde, ‘Beşiktaş 10 yıl sorun yaşamaz’ demiştim. Ama Tigana, Matias’tan yararlanamıyor'' dedi.

‘Rakipler artık uyandı!’
Delgado’nun sağ kanatta görevlendirilmesine anlam veremediğini ifade eden Sergen, “Aynı şekilde büyük yeteneklere sahip olan Ricardinho da sol kanatta. Rakipler her şeyin farkında, önlerini kapatınca iki futbolcu da etkisiz kalıyor. Oysa Ricardinho ile Delgado önlü, arkalı olarak orta sahada ve forvetin arkasında oynasalar Beşiktaş pozisyon bulmakta sıkıntı yaşamaz. Ayrıca hem Rico hem de Delgado çok faydalı olur'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious